Faaliyet Alanlarımız

null

Alt Yapı - Endüstriyel Yapı

Amacımız ülkemizin gelişiminde ihtiyaç duyulan alt yapı ve endüstriyel yapıları hızlı ve sağlam bir biçimde inşa etmektir.
null

Üst Yapı

Cevher Yapı teslim ettiği projelerde inşaatın kalitesine büyük önem vermektedir. Şirketimiz için kalite ve zamanında teslim önceliğimizdir.
null

Restorasyon

Doğru bir restorasyon anlayışı ancak uzman kadroların bir takım halinde çalışmasıyla mümkün olur. Firmamız her türlü yapının restorasyonunda bu prensibi şiar edinmiş ve kısa zamanda çok önemli projelerin yükleniciliğini üstlenmiştir.
null

Yurtdışı Projeler

Yurtiçi projelerde gösterdiği başarı ve titizliği yurtdışında da sürdüren şirketimiz, yurtdışında da  önemli projelere imza atmıştır.

Projelerimiz

İnsan hayatını esas alan Cevher Yapı’nın amacı her gelir grubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, güvenli, modern ve estetik yapılar inşa etmektir.

Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe sağlam bir yer edinmiştir.